Atsiliepimai

Prašome rašyti savo atsiliepimus

8 thoughts on “Atsiliepimai

  1. Super mokykla. viska islaikiau is pirmo karto. dekui instruktoriui Dariui.

  2. Drąsiai galiu teigti, kad tai pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje! Čia dirba tikrai puikus personalas bei instruktoriai, tačiau didžiausią ačiū noriu tarti instruktoriui Rimantui, kurio pagalbos ir pamokymų dėka, dabar galiu džiaugtis vairuotojo pažymėjimu.
    Ačiū Jums!

  3. ačiū galiu pasakyti instruktoriui Dariui. Išlaikiau pravažiavimą iš pirmo karto!!!!!!!

  4. Ir dar karteli noriu padekoti jusu vairavimo mokyklai, ir ypac instruktoriui Remigijui!!!! Atejau su tokia baime, su tokiu nepasitikejimu savimi, bet sis instruktorius kaip geras psichologas, kaip mat isvare visus negerus apsedimus is manes 🙂 Tikrai negalvojau, kad man, kuri galima sakyti nebuvo rankose laikiusi vairo, pavyks ganetinai sklandziai praeiti visus mokslus. Teorijos egzaminas islaikytas is pirmo karto, praktikos is antro. Ir va teises jau mano rankose :))))). ACIU ACIU ACIU JUMS, uz kantrybe, uz palaikymo zodi, uz geras emocijas… Nuosirdziai visiems rekomenduoju!!!

  5. Labai gera mokykla 🙂 Dirba draugiskas kolektyvas 🙂 Didziausia ACIU noriu pasakyti savo paciam geriausiam instruktoriui JONUI uz jo begaline kantrybe mane mokinant,o svarbiausia uz tai kad Regitroj pravaziavima islaikiau is PIRMO KARTO!!!! 🙂 Visiems rekomenduoju sia vairavimo mokykla ir instruktoriu JONA 🙂 P.S. Atsiprasau Jonai uz sugadintus nervus 😉

  6. Na mokykla tikrai gera visi išmano savo darbą. Va mašimos naujos geros teko važiuoti ir su fordu ir su Toyota auriu Jonui ačiū už kantrybę.

  7. Didelį ačiū galiu pasakyti instruktoriui Dariui. Išlaikiau pravažiavimą iš pirmo karto o instriuktorius jis tikras prikolas visa baime egzui išvare ir manęs. Į pravažiavimą eidavau kaip i šventę.

  8. Labai aciu kolektyvui uz nuosirdu benravima ir pagalba .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *